SON DAKİKA

Torbalı GÜNCEL
Desktop_Pv11

Yüzde 100 Et Torbalı

1912’DEN BERİ

1912 yılında İzmir’in Torbalı ilçesinde faaliyet göstermeye başlayan ve Girit doğumlu  İbrahim ÇETİN  tarafından kurulan bir aile firması olan ‘’Yüzde 100 Et’’ günümüzde genç kuşağın yenilikçi fikirleriyle büyümeye devam etmektedir.

Girit’ten Torbalı’ya göç eden aile ilk olarak hayvancılıkla uğraşmış ve küçük bir kasap dükkanında et üretimi ve satışını gerçekleştirmeye başlamıştır. Bu serüven 2000′li yıllarda işletmenin dededen toruna geçmesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.Berker Özel ve Bekir Özel’in çıktığı bu yolculukta kuşaktan kuşağa aktarılan lezzet, profesyonellik ve ustalık ile günümüzde yine aynı sorumluluk ve hizmet kalitesi ile restoran işletmeciliği olarak serüvenine devam etmektedir.

İzmir Torbalı’da 4 yıla yakın bir zamandır Et restoranı olarak serüvenine devam eden Yüzde 100 Et, lezzetli etleri, hızlı servisi, sıcak ortamı ve et severler için pek çok seçenek sunan zengin menüsü ile fark yaratarak siz değerli müşterilerimize kalite ve lezzetten asla ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

Temel felsefemiz; gelişen sektörümüze katkı sağlamak ve sürekli artan müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için deneyimli uzman kadromuz ile birlikte menü çeşitliliği ve kalitemizi artırarak en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile üst seviyeye çıkartmak için çalışmaktır.

” Bu doğrultuda Dededen Toruna devam eden ‘’Yüzde 100 Et’’ sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermeye devam edecektir. ”

Torbalı Yemek Siparişi, Torbalı Et Izgara, Torbalı Restorant, Torbalı Kebap, Tobalı Tavuk Eti, Torbalı Lüks Restorant, Torbalı Lüks Mekan, Mekanlar, Özel Gıda, Torbalı Lokanta, Torbalı Ev Yemekleri

Firma YetkilisiBekir ÖZEL
Yetkili Telefon0 232 856 88 53
Telefon0 232 856 88 53
Faks0 232 856 88 54
Web Sitesihttp://www.yuzde100et.com/
E-Postayuzde100et@gmail.com
Firma AdresiErtuğrul Mh. Sadık ileri Cd. 3014 Sk. No.17 Torbalı, İZMİR, TR
İl / İlçeİzmir / Torbalı
SektörlerFast Food
Bu firma 21 Eylül 2017 - 17:36 'de eklendi.
SON EKLENEN FİRMALAR
Mobil_Pv1