SON DAKİKA

Torbalı GÜNCEL
Desktop_Pv1
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler, Saat 09:58 Ay-Mars görünümü, ilişkide iki kişinin de kendi isteklerine düşkünlüğünün işaretidir. Doğal olarak dikkatli olunması şarttır. Eğer siz evli bir çiftseniz ve bir çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız her ikinizin de bu konuda ortak hareket etmesi ve bu sorumluluğu birlikte göğüslemesi, kabul etmesi gerekir. Biriniz buna hazır, diğeriniz ise hala kararsız ise, o zaman bu idealinizi tekrar gözden geçirmeniz şarttır. Bekar İkizler için bu görünüm, yeni bir tanışmanın işaretçisidir.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkinin gelişmesinde iletişimin önemini vurguluyor. Çiftler arasında ortaklaşa uyum ve duygular eşliğinde güzel bir zaman geçirmek mümkündür.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, ilişki veya iş ortaklığı konularda yaşanan bir gelişimin değişimin işaretçisi olup, kariyer konusunda daha özenli ve dikkatli düşünmesi gerektiğini gösteriyor. İnsan ne istediğini bilmeli, nasıl hareket etmesi gerektiğini gerçekçi bir şekilde saptanmalıdır. Yaratıcı düşünmeli, hırsına yenilmemeli ancak kendine güvenmeyi bilmelidir. Kimlerle irtibatta bulunduğunu veya bulunması gerektiğini bilerek kapıları çalmalıdır.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü, hem mesleki hem de ilişki anlamında zorlandığınızı, bunları halletmek için bir hayli ter döktüğünüzü gösteriyor. Bu meseleler halledilmeden rahat bir nefes almanın kolay olmadığını düşünürsünüz.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

DesktopPv6
SON DAKİKA HABERLERİ
300Reklam