SON DAKİKA

Torbalı GÜNCEL
Desktop_Pv1
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, Saat 09:58 Ay-Mars görünüm etkisi altında, yaşadığınız güven kaybı nedeniyle, hiç kimsenin doğru, güvenilir, iyi niyetli davranmayacağını düşünürsünüz. Şu sıralar iş ve parasal meseleler ister istemez sizi hırslandırabilir. Sorumluluk almak, birilerine yardımcı olmak, kendinizden bir şeyler vermek istemezsiniz. Hayatın size dayattığı kurallara bunca yıldır uyduğunuz halde, yaşadıklarınızı hak etmediğinizi dile getirebilirsiniz.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, yaratıcı yönlerinizi iş hayatında veya dışarıyla olan her türlü bağlantınızda ifade etmenizi sağlar. Sizin için bu saatler verimli ve keyifli geçer.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, insanın iç dünyasındaki sınırsızlık özleminin işareti gibidir. Kişi yolunda ilerlemekte bazen zorlansa da, inancını sağlam ve yüksek tuttuğunda başarı ipini kolayca göğüsleyeceğini bilmelidir.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü, Hayatın bir seyri alem ve aslında kendimizi tanıma yolculuğu olduğunu hatırlatırken, biraz hüzünlendirebilir sizi.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

DesktopPv6
SON DAKİKA HABERLERİ
300Reklam