SON DAKİKA

Torbalı GÜNCEL
Desktop_Pv1
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar Saat 09:58 itibariyle Mars ile olumlu bir görünüm yapacak. Bu etki altında, hayatınızla ilgili mevzularda özgürce ilişki yaşamak ve size ait değerleri korumak son derece önemlidir. Kendinizi ifade gücünüz yüksektir ve hedeflerinizi ele geçirme arzunuz büyüktür. Diyelim ki, sizin evlilik konusunda idealleriniz var. Ancak aileniz veya çevreniz nedeniyle bunları gerçekleştirmeniz pek mümkün değil. Bu durumda hayatınızı nasıl biriyle yaşamak istediğinizi kafanızın içinde oturtmalısınız. Eğer baskı altında yanlış bir karar vermeye kalkışırsanız ileride mutsuz olmanız mümkündür.

Saat 12:11 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aşkta sizi ışıklandıran, geliştiren, büyüten bir etki olup, hayatın keyifli yanlarını, özgürce yaşamın güzelliğini hissetmemizde sizi destekleyicidir.

Saat 13:37 Ay-Merkür kavuşumu, Hayattan keyif almamız, iyimser bir ruh haliyle hayatı kucaklamamız için, her şeyin yolunda gidiyor olması lazım. Eğer özel hayatımızda sevgilimiz değerimizi biliyorsa, ailemiz bize kol kanat gererek iyi ki varsın diyorsa, bağlantımız olan insanlarla iyi bir diyalog kurabiliyorsak neşeli oluruz, hayattan zevk alırız, olumlu düşünmeye çalışırız. Ancak tam tersi durumda, sevgilimiz veya evladımız iyi niyetimizi suiistimal ediyorsa, ailemiz sürekli başarısızlığımızdan söz ediyorsa gün boyu tepkisel düşünürüz ve hatta ağzımıza geleni konuşuruz.

Saat 22:55 Ay-Chiron görünümü birilerine bağımlı yaşamaktan sıkıldığınızın göstergesidir. Sanki hayatınız hep böyle devam edecekmiş gibi düşünüyorsunuz. Ne olacaksa olsun, şimdiki durumdan daha iyidir diye içinizden geçirebilirsiniz.

Mutlu haftalar, işlerinizde kolaylıklar dilerim. Can-ı yürekten sevgilerimle,

DesktopPv6
SON DAKİKA HABERLERİ
300Reklam